O kapele

Skupina Dřeváci je původem ze Slaného.

Zdravé jádro kapely hraje od roku 2010.

Hudebním zaměřením kapely je především Country a folková hudba. Hrajeme vlastní i převzatou tvorbu.
Slyšet nás můžete na zábavách hlavně v Kladně a okolí, nebo na festivalech. Pro dětské diváky pořádáme řady různých vystoupení, například v mateřských školách nebo při místních kulturních akcích.
Na Vánoce hráváme při různých příležitostech koledy :-)

Původně jsme hrávali jen tak po hospodách a zábavách, ale postupem času jsme začali hrát i na festivalech a zúčastnili jsme se i několika soutěží.

Největším naším úspěchem je třetí místo v soutěži TALENT COUNTRY RADIA 2017 a čtvrté místo v té samé soutěži v roce 2016.

 

V únoru 2016 jsme vydali debutní album "A bude to dobrý...", které obsahuje výhradně autorské písně a máme z něj velkou radost!!!

Na podzim 2016 s námi začal hrát nový člen souboru Franta Nedvěd mladší na bicí.


V září 2017 nás ze zdravotních důvodů opustila zpěvačka Dáša Sládková a nahradila ji nová půvabná květinka Míša Pilařová :-)
 

Hned po našem úspěšném "megakoncertě" v divadle ve Slaném v listopadu 2017 nás opustil kytarista Vašek Dvořáček, který s námi prošel dlouhou etapu našeho vývoje, ale jeho cesty ho nakonec zavedly k jiným životním prioritám.

Od ledna 2018 převzal jeho místo Roman Kraček. 

Po krátkém účinkování v této nové sestavě nás nakonec opouští i Fanda Nedvěd mladší, který se rozhodl naplno věnovat své kapele a bohužel mu nezbyl dostatek času, aby se mohl plnohodnotně věnovat svému „rekreačnímu nástroji“ - bicím.

Nakonec nás z osobních důvodů o prázdninách 2018 opouští i Roman Kraček, ale Dřeváci naštěstí mají "v záloze" dlouholetého kamaráda - Honzu Bašatu, který podle našeho názoru opět skvěle doplní kapelového ducha a budeme se tak těšit na další spoustu krásných společných zážitků v nové sestavě, která nám snad konečně vydrží!

 

Krédem kapely je rozdávat lidem radost a hrát tak, aby to nebyla nuda, proto si v rámci vlastní tvorby potrpíme na různorodost!

Přejeme Vám hodně zábavy a především...

PŘÍJEMNÝ POSLECH! :-)

Kontakt

Dřeváci Slaný Hrajeme především v regionech Slaný, Kladno, Praha a okolí.
V případě atraktivního hraní přijedeme téměř kamkoliv :-)
604 822 637 Antonin.Knizek@seznam.cz